Ján Molnár

Špička vlasového stylingu
na slovensku

Vlasy sú moja vášeň. Od svojich osemnástich rokov svoje remeslo neustále zdokonaľujem a prehlbujem svoje vedomosti o technikách strihu, farbenia a stylingu. Moju kariéru odštartovalo víťazstvo na Hair Dressing Awards v Prahe v Českej republike.

V súčasnosti som považovaný za jedného z najlepších kaderníkov na Slovensku. Neskromne mám z toho radosť a veľmi si to vážim. Moja práca sa pravidelne objavuje v časopisoch ako VOGUE, ELLE, L'Officiel, Harper's Bazaar a WOMAN. Spolupracujem aj s high-end značkami ako Gucci, Givenchy, Dior či Tiffany. Vybrali ma za osobného hairstylistu pani prezidentky Slovenska Zuzany Čaputovej. 

Pravidelne poskytujem služby pre módnych stylistov a fotografov zo Slovenska a Českej republiky. Nezabúdam ani na budúcich kaderníkov, ktorých zaúčam do tajomstva krásnych a zdravých vlasov.

Zároveň vediem môj kadernícky salón v Bratislave, ktorý navštevuje mnoho celebrít, no rád tam uvidím aj TEBA. Mám v ňom vyškolených senior kaderníkov, ale je možné objednať sa aj priamo ku mne.

Moja profesia je pre mňa každodennou výzvou, ktorú milujem.

Triangle Color Technique

Objem | Hĺbka | Dynamika

Triangle color je pre mňa srdcovou záležitosťou. Je to moja inovatívna autorská technika balayage. Ide o jedinečný postup farbenia, ktorý zaručí dokonalý výsledok pre vaše vlasy. Používa sa bez akýchkoľvek tonerov, či pastelov. Triangle color technika svedčí dlhým, polodlhým vlasom, či mikádam. A je neuveriteľná nielen kvôli výslednému efektu, ale aj dlhej životnosti.

Partnerské značky